Ramo 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Ramo fragman izle

[ad_1]

Ramo, girdiği büyük savaşta planını adım adım uygulamaya başlarken, yaşanan çarpıcı gelişmeler her şeyi alt üst eder.

RAMO 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RAMO’DA NELER OLDU?

Ramo, üç büyük patronu da bir araya getirerek hepsini birden yok etmek için bir plan yaptı ancak Çiçek’in beklenmedik sürprizi Ramo’nun oyununu bozdu. Diğer taraftan Ramo’nun planıyla Bulgaristan’a doğru yola çıkan paraların çalınması Ramo’yu zor durumda bıraktı. Ramo, çalınan para meselesiyle uğraşırken, Sibel’in başının belada olduğu haberini aldı.

Nehir’in çevirdiği işleri öğrenmek isteyen Sibel, onunla beraber Doğu’nun annesini bulmak için tuttuğu dedektifle buluşmaya gitti. Gittikleri yerde dedektifi ölü halde bulan ikili, uzaktan çekilmiş fotoğraflarını ve üzerine yazılan notu görünce büyük birpanik yaşadı.

Notu gördükten sonra Ramo’yu arayarak başının belada olduğunu söyleyen Sibel, arabasına bindiğinde kafasına doğrultulan silah ile büyük bir şok yaşadı. Bir taraftan girdiği savaşın sorunlarıyla uğraşan, diğer taraftan Sibel’in tehlikede olduğunu öğrenen Ramo’nun içine düştüğü durumdan nasıl kurtulacağı ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir