Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. yeni bölüm fragmanı yayında

[ad_1]

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 58. bölüm tanıtımı yayınlandı.

YILDIZ VE BEBEĞİNİN HAYATI TEHLİKEDE!

Kuzey ile Yıldız’ın doğacak oğulları için alışverişte olduğu tanıtımda ikilinin isim konusunda yaşadıkları anlaşmazlık izleyenlerin yüzünü güldürüyor. Halil İbrahim ve Mete arasında seçim yapmak zorunda kalan Feride’nin tercihi merak konusu olurken, Osman ve Emin arasında gerilim yaşanıyor. Yıldız’ın ameliyatı korku dolu anlara sahne olurken, “Yıldız ve bebeğinin sağlık durumu ne olacak?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 57. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kuzey, kendini affettirmek için Yıldız’ı kaçırdı ancak işler planladığı gibi gitmedi. İnadından vazgeçmeyen Yıldız, Kuzey’in elinden kurtulmanın bir yolunu buldu. Yıldız, Kuzey’i peşinden koştursa da sonunda onu affetti.

Mutlu ve huzurlu hayatlarına geri dönen Yıldız ve Kuzey çiftinin, bebeklerinin cinsiyetini öğrenme zamanı geldi ancak Nahide, doktorun müjdeli haberi açıklamasına fırsat vermedi. Yeğenine cinsiyet partisi düzenlemek isteyen Nahide, organizasyon için harekete geçti.

Sefer ise Nahide’nin koyduğu katı kurallar sebebiyle zor anlar yaşadı. Sağlığına dikkat etmek zorunda olan Sefer, tüm çabasına rağmen Nahide’nin yasaklarını aşamadı ve istediği yemeklerden mahrum kaldı. Nahide’nin fikriyle düzenlenen cinsiyet partisi eğlence dolu anlara sahne oldu.

Cinsiyeti öğrenmek için bir balonu patlatmaya çalışan Kuzey ile Yıldız çifti, sonunda müjdeli haberi öğrenmeyi başardı. Finalde Yıldız ile Kuzey’in bir oğlu olacağı öğrenilirken, müjdeli haber tüm ailede büyük bir coşkuya sebep oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir