Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı kaç yaşında? Şeyma Subaşı sevgilisi kim?

[ad_1]

Bir dönemin popüler yarışma programı “Var Mısın Yok Musun” ile tanınan ve sonrasında Acun Ilıcalı ile evlenen Şeyma Subaşı araştırılıyor. Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı kaç yaşında? Şeyma Subaşı sevgilisi kim?

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da Samsun’da doğdu. Bir dönem popüler olan “Var mısın Yok musun” yarışmasına katılan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla ün kazanmaya başladı. “Var Mısın Yok Musun” adlı yarışma programının ardından Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, “Yok Böyle Dans” adındaki yarışmada kostüm tasarımcılığı görevini üstlendi.

16 yaşından beri çeşitli tasarımcıların moda defilelerine katılan Şeyma Subaşı, 2014 yılında kendi moda markasını kurarak İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week’te ilk defilesini gerçekleştirdi.

2017’de It-Is Ok adında bir aplikasyon çıkardı.

2018 yılının Eylül ayında Acun Ilıcalı ile ortak olarak Bebek’te bulunan Healthyish isimli sağlıklı beslenme temalı kafeyi açtı ve işletmeye başladı. Kafe 2020 Ocak ayında kapandı.

2020 yılında ise Babe isimli giyim markasını kurdu.

ŞEYMA SUBAŞI’NIN SEVGİLİSİ KİM?

2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile ilişki yaşamaya başladı. Ağustos 2020’de ilişkisini bitirdi. 2021 yılında Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile ilişki yaşamaya başladı.

BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir