‘Alev Alev’de neler oldu? Tehlikeli sürpriz!


‘Alev Alev’de tehlikeli sürpriz!

‘Alev Alev’in dün akşam yayınlanan bölümünde intihara teşebbüs eden Çelebi’nin, kaldırıldığı hastanede öldüğü söylendi. Çelebi’nin ölüm haberi başta Cemre olmak üzere herkese rahat bir nefes aldırırken, ortaya çıkan gerçek ekran başındaki izleyicileri şaşkınlığa uğrattı. Çelebi’nin aslında hala hayatta olduğu, annesi Hülya’nın planı sayesinde kaçırıldığı öğrenildi. Hastanede Çelebi’ye ilaç vererek kalbinin durmasını sağlayan Hülya, onu ölü göstererek hastaneden çıkarmayı başardı ve Çelebi’yi yurt dışına kaçırmak için hareke geçti.

Annesinin kaçması için ayarladığı tekneye binen Çelebi ise kaptanın telefonuna bakmak isteyince gördüğü bir fotoğraf sonucu kaçmaktan vazgeçti. Fotoğrafta Ozan’ın yaşadığını gören Çelebi, bunun üzerine intikam için geri döndü. Yedikule’ye giderek Ozan ve Cemre’yi uzaktan izlediği final anlarında gerilim artarken, “Çelebi’nin intikam planı ne olacak?” sorusunun yanıtı şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

İşte o anlar;

ÖMER İLE RÜYA EVLENDİ

Kardeşi gördüğü Ozan’ı kurtaran Ömer, Rüya’nın kendisine evlenme teklif etmesiyle hayatının en büyük mutluluğunu yaşadı. İkilinin evlilik hazırlıkları yaptığı anlar izleyicilerin de içini ısıtırken, Rüya ve Ömer mahallede düzenlenen eğlenceli organizasyonla bir ömür birlikte olmaya imza attı.

İşte Ömer ile Rüya’nın en mutlu günü;

‘Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV‘de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir